Pro Doctorandis Universitatis Quinqueecclesiensis díjjal ismerték el Fedeles Tamás munkáját

november

kitüntetés

A Pécsi Tudományegyetem 2021. november 4-én doktoravató ünnepi szenátusi ülést tartott. Ennek keretében tüntették ki Fedeles Tamást, a Történettudományi Intézet professzorát az egyetem doktorandusz közösségéért végzett munkájáért.

Doktoravató ünnepi szenátusi ülést tartott a napokban a Pécsi Tudományegyetem. Hagyományosan ennek keretében avatják doktorrá az egyetem Phd-fokozatot szerzett hallgatói.

dr. Fedeles Tamás | Fotó: Csortos Szabolcs
Fotó: Csortos Szabolcs

Miseta Attila rektor az ünnep ragját emelve adta át a Pro Doctorandis Universitatis Quinqueecclesiensis díjakat. Fedeles Tamás, a PTE rektorhelyettese, a PTE Bölcsészet- és Társadalomtudományi Karának professzora is elismerésben részesült az egyetem és a kar doktorandusz közösségéért végzett kiemelkedő tevékenységéért.

A díjhoz szívből gratulálunk!

Forrás: UnivPécs